Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 9 березня 2011 р.

Умань: Учасники майстерні запланували створити мережу Євроклубів

28 лютого 2011 року на базі Уманського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 - колегіум" проходило засідання творчої майстерні з метою пропаганди ідеї євроінтеграції та обговорення питання створення мережі євроклубів на базі інших навчальних закладів Умані.

Участь в майстерні взяли представники адміністрації навчального закладу, діючого євроклубу "EvroStar", учнівського парламенту "Гармонія", наукового товариства "ЕХО".

Використовуючи методику SWOT-аналізу, учасники майстерні розробили план спільних дій для пропаганди ідеї євроїнтеграці через створення мережі шкільних євроклубів міста з врахуванням досвіду діяльності нині діючих євроклубів.

З загальної маси учасників творчих майстерень виділено кординаторів в кожну школу міста, які будуть спрямовувати дії учнівської молоді для організації творчих груп та, в подальшому, створення самостійних шкільних євроклубів.

Контактна особа: Рудик Надія, тел.: +38 (096) 502 09 20, е-пошта: nika_rn@mail.ru.

Фото: https://picasaweb.google.com/106769777134684634939/EvroStar#Повний пакет матерілів про майстерню можна завантажити ТУТ. Усі матеріали про SWOT-майстерні Євроклубів, що пройшли у лютому 2011 року, доступні за короткою адресою: http://goo.gl/oWzHK.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика