Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 26 березня 2011 р.

Сьогодні - Година Землі!

 
Запрошуємо Євроклуби долучитись до Години Землі! Сьогодні о 20:30 вимикаємо (не переплутати:) світло на годину, а якщо Ваша ласка - то й надалі! :)))

Попри жарти - це серйозна кампанія, яка триває багато років і проходить у різних країнах, в тому числі по всій Україні. На додаток - декілька цікавих конкурсів, у яких Євроклубівці теж можуть взяти активну участь!

Долучитись до Години Землі 2011

Дякуємо всім, хто долучився до Години Землі 2011 та підтримав потужний заклик до активний дій у боротьбі зі зміною клімату! Ви ще не долучилися? Реєструйтеся на сайті та продемонструйте свою підтримку!

Фотоконкурс "Я не нагріваю Землю!"

До участі у фотоконкурсі „Я не нагріваю Землю!” приймаються фотографії та малюнки, які демонструють, як Ви допомагаєте Планеті кожен день. Але обов’язковою вимогою є те, що Ваші роботи повинні бути виконані з гумором, натхненням, бути оригінальними та цікавими! Кожна робота повинна супроводжуватися назвою чи підписом.

Подача конкурсних матеріалів здійснюється з 11 березня по 11 квітня 2011 року.

Конкурс дитячого малюнку "Я люблю свою Планету"

Всесвітній фонд природи та мережа магазинів „Антошка” запрошують всіх дітей України намалювати те, що вони хочуть бачити навколо себе. Якою вони уявляють свою Планету. Що вони більш за все люблять у природі. Прийом робіт учасників: до 17 квітня 2011 року.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика