Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 9 березня 2011 р.

Сімферополь: Ми можемо розвинути Євроклуби у своїх школах

15 лютого 2011 року в гімназії №9 Сімферопольської міської ради відбулась творча майстерня для представників навчальних закладів міста Сімферополя.

Її основним  завданням було організувати спілкування зацікавленої  громадсько активної молоді  з приводу перспективи створення Євроклубів у своїх навчальних закладах.

Учасників Творчої майстерні – учнів НВК «Школа-гімназія №10» та ЗОШ №2 -  гостинно зустріли в кабінеті історії гімназії №9 Сімферопольської міської ради  учні 9-10 класів разом із вчителем історії, керівником  «Європейських студій» Худолєєвою Т.М.  Директор гімназії Коваль Т.В. провела вправи на знайомство, а потім усі учасники висловили свої очікування на символічному «дереві очікування».

Знайомство з питаннями євроінтеграції в досить цікавій формі з використанням мультимедійної презентації провела вчитель історії Худолєєва Т.М. Усі учасники зустрічі відчули, що знань ще досить замало, але надзвичайно зацікавились почутим та побаченим.

Далі, використовуючи роздаткові матеріали, Коваль Т.В. розповіла про Євроклуби в Україні, мету їхньої діяльності та навела приклади найбільш вдалих  заходів, що проводились представниками різних Євроклубів в Україні.  А потім усі познайомились з методом SWOT-аналізу   та зрозуміли, що нічого складного в ньому немає.

Наступним кроком майстерні стала практична робота в групах. Представники кожного навчального закладу, користуючись методом SWOT-аналізу,  вирішували, як вони зможуть розвинути Євроклуб, а потім презентували  власне бачення цього процесу.

Усі учасники Творчої майстерні одностайно погодились, що Євроклуби необхідно розвивати. Саме головне, що вони відмітили, що тепер вони знають, із чого почнуть роботу в своїх навчальних закладах. Наступну зустріч заплановано на 15 березня 2011 року, щоб обмінятися досвідом, що ж вдалося зробити за цей час.

Швидко сплинуло півтори години, трошки втомлені, але задоволені всі розійшлися по домівкам.  Точно знаючи, що Євроклуби в Сімферополі  обов’язково почнуть працювати!

Фото: https://picasaweb.google.com/113002390149416777604/PWVOeK?feat=directlink

Контактна особа: Коваль Тетяна, тел.: +38 (050) 100 43 42, е-пошт: 9gimnazia@mail.ruПовний пакет матеріалів про майстерню можна завантажити ТУТ. Усі матеріали про SWOT-майстерні Євроклубів, що пройшли у лютому 2011 року, доступні за короткою адресою: http://goo.gl/oWzHK.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика