Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 31 березня 2011 р.

Новий номер "Віснику Євроклубів в Україні" - відтепер онлайн

Запрошуємо ознайомитись з четвертим номером "Віснику Євроклубів в Україні". 

Ви можете завантажити його тут: http://goo.gl/6xtmE, або підписатись на розсилку, і отримувати його безпосередньо до Вашої електронної скриньки! Для отримання Віснику “Євроклуби в Україні”, надішліть повідомлення із вказанням П.І.Б., організації, посади, телефону і е-пошти, на наш емейл: euroclub.org.ua@gmail.com.

Нагадуємо, що електронний Вісник “Євроклуби в Україні” видаватиметься щодва тижні в рамках проекту ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році”. Метою Вісника є відкрити простір для Євроклубів, аби вони могли обмінюватись кращим досвідом, розвивати активну співпрацю в рамках загальнонаціональної мережі, а учасники Євроклубів - надихати своїм прикладом вітчизняну молодь.

З лютого до серпня 2011 року за Ваші матеріали, надіслані та розміщені на блозі, авторам будуть нараховуватись “зірочки”, які за підсумком року конвертуватимуться в призи та сувеніри найбільш активним авторам-блогерам серед Євроклубів. Система нарахування зірочок описана тут.

* * *

Погляди, висловлені у матеріалах Віснику, належать їх авторам, і не відображають позицію Представництва Європейського Союзу в Україні.
Яндекс.Метрика