Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 19 березня 2011 р.

В Кіровограді пройшов ярмарок проектів Євроклубів

18 березня 2011 року відбувся обласний семінар євроклубів "Ярмарок проектів", організований Радою Євроклубів Кіровоградщини.

Захід відбувся у Кіровоградському обласному центрі дитячої та юнацької творчості за сприяння Управляння освіти і науки Кіровоградської ОДА, Управління у справах сім'ї та молоді Кіровоградської ОДА, Кіровоградського Центру європейської інформації, Гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради.

Перед присутніми виступили: Директор Кіровоградського ОЦДЮТ - Листопадова Л.В., яка підкреслила результативність роботи Ради євроклубів області, що залучає все більше євроклубів у свою роботу, Голова Ради євроклубів Кірвоградщини – Арутюнян О.С., яка розповіла про проекти, над якими успішно працюють євроклуби області, заступник начальника Управління у справах сім'ї та молоді Кіровоградської обласної державної адміністрації - Останній В.М., який підкреслив важливість проектної діяльності для плідної роботи євроклубів, головний спеціаліст відділу забезпечення нормативності та якості освіти гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради - Журавльова О.В., яка звернула увагу присутніх на важливість навчати молодь вміти аналізувати свою роботу та виділяти головні теми у своїй діяльності.

Після короткої перерви учасники «Ярмарку проектів» працювали у двох різних секціях: І - для керівників, ІІ –для молодих учасників євроклубів. Робота кожної із секцій була насиченою і цікавою та направлена на налагодження тісної співпраці між євроклубами.
 
Ознайомитись з фотоматеріалом «Ярмарку проектів» можна тут:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2093255&id=1001657830&l=aedf010e0c

Контактна особа: Олена Арутюнян

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика