Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 9 березня 2011 р.

Горлівка: В Донецькій області планували, як поширити досвід Євроклубів

18 лютого 2011 року в приміщенні ЗОШ №25 м. Горлівка відбулась творча майстерня для представників міських та районних євроклубів з теми: "Яким чином ми можемо поширити досвід Євроклубу на інші школи?"

18.02.2011 року в НВК "ЗОШ № 25-богатопрофільний ліцей "Успіх" м. Горлівка відбулась творча майстерня для євроклубів загальноосвітніх шкіл. Використовуючи метод  SWOT-аналізу, учасники майстерні спробували поспілкуватися з приводу використання досвіду нашого євроклубу з теми "Розширення зв'язків з іншими євроклубами та участь в міжнародних проектах".

За допомогою SWOT аналізу учасники мали змогу обговорити проблеми, які стосуються запровадження яких-небудь змін у роботі Євроклубу й змогли оцінити конкретне рішення в даній справі, обмінятися думками з питань необхідності активнішого залучення молоді до участі в європейських ініціативах, освітніх програмах, конкурсах, майстернях. Застосування цієї техніки дозволило учасникам за допомогою аналізу SWOT зробити оцінку діяльності євроклубу "Міжнародний простір". 

На що вважали учасники під час майстерні?
  • Мали змогу виявити не тільки позитивне, міцні сторони й шанси для подальшої діяльності, а також слабкі сторони й те,що загрожує роботі, тим самим змусили задуматися над мінусовими аспектами ситуації, що розглядалась;
  • Важливим було те, щоб учасники подбати про рівновагу при збиранні аргументів, як із одного, так і з іншого боку, щоб не викликати зайвого песимізму або навпаки - „ура" оптимізму. Кожний учасник  ретельно формував опис.
Контактна особа: Шевельова Тетяна, тел.: +38 (095) 126 96 32, е-пошта: shevelyov25@ya.ru.

Фото: https://picasaweb.google.com/110748786662755567982/Повний пакет матеріалів про майстерню можна завантажити ТУТ. Усі матеріали про SWOT-майстерні Євроклубів, що пройшли у лютому 2011 року, доступні за короткою адресою: http://goo.gl/oWzHK.
Яндекс.Метрика