Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 18 березня 2011 р.

Донецький Центр європейської інформації запрошує на свої заходи!

Центр Європейської Інформації на базі ДОУНБ ім. Н.К.Крупської у 2011 році планує провести наступні заходи, спрямовані на популяризацію європейських цінностей та усвідомлення культурної європейської спадщини:
  • 24 квітня, круглий стіл "Європейська молодь: культура та цінності" до Міжнародного дня солідарності молоді, до якого будуть залучені міжнародні волонтери та мандрівники. В рамках заходу також пройде презентація освітніх та волонтерських європейських програм.
  • до Днів Європи, захід "Жива книга" в рамках якого проходитиме бесіда з мандрівником. Цикл виставок присвячений країнам ЄС та перегляд літератури "Подорож країнами ЄС" з підрозділом "Культурний діалог країн" до Всесвітнього дня культурної різноманітності.
  • 24 жовтня, виставка "Інформаційне суспільство XXI століття" та презентація освітніх та волонтерських програм, присвячених Дню інформації про розвиток.
  • 16 листопада, круглий стіл "Як розуміють толерантність в Європі та Америці" та літературна виставка до Дня толерантності.
  • 1 грудня, перегляд тематичного фільму та перегляд літератури "СНІД: в пошуках надії" до Дня боротьби зі СНІДом.
   
Запрошуємо Вас прийняти участь у наших заходах!
  
Свої побажання та пропозиції надсилайте за адресою: eurocenter@ns.library.donetsk.ua, або за телефоном: + 38 (050) 337 28 74 (Толмачова Марина)

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика