Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 9 березня 2011 р.

Чорнобай: Ігри переросли у серйозну дискусію та ґрунтовний аналіз

18 лютого 2011 року в приміщенні Чорнобаївської гімназії відбулася творча майстерня євроклубу "Єдність".

20 учнів старших класів Чорнобаївської гімназії зібралися разом з викладачами навчального закладу, щоб обговорити майбутнє та шляхи розвитку новоствореного клубу. Також до участі в заході приєдналися керівництво навчального закладу, представники місцевої влади та преси.

Більше двох годин старшокласники із дорослими шукали відповідь на головне питання «Яким чином ми можемо розвинути Євроклуб у своїй школі?». Спершу - шляхом різноманітних ігор, які переросли у серйозну дискусію та ґрунтовний аналіз ситуації. 

У стінах гімназії євроклуб було створено зовсім недавно. Проте, його учасники мають численний досвід проведення заходів, присвячених Європейському сусіду. Лише кілька тижнів тому в стінах школи завершився конкурс малюнку «Європа очима дітей». Ще однією яскравою подією стали шкільні дебати серед випускних класів «Чи потрібна Україні Європейська інтеграція»

Однак самі учні хотіли б бачити ще більшу активність клубу. Так, президент Євроклубу Волох Богдан запропонував розвивати діяльність Євроклубу поза межами гімназії. А решта дітей із задоволенням провели мозковий штурм щодо можливих ідей, які вони хотіли би провести у гімназії. Це і тиждень сучасної Європейської літератури, і вечір європейської музики, і вікторина «Як добре знаєш ти Євросоюз». Ці та багато інших цікавих і пізнавальних заходів було внесено до календаря Євроклубу «Єдність» на 2011 рік.

Дитячий ентузіазм підтримали і вчителі. Розвитком Євроклубу опікуються вчителі географії, іноземних мов та історії. На їх плечі лягає відповідальність з реалізації планів, пошуку ресурсів, підготовки інформаційних матеріалів та розширення знань школярів. Як зазначила керівник Євроклубу "Єдність" Назаренко Юлія Юріївна,  для подальшої діяльності надзвичайно важливо розвивати стосунки з іншими євроклубами та  проводити інформаційну і просвітницьку роботу.

Директор гімназії Дернова Тамара Павлівна підтримала ініціативу щодо створення Євроклубу і пообіцяла, що майбутні заходи будуть мати загально гімназійний характер . «Приємно бачити, що школярі все більше цікавляться Європою, що є інтерес до участі у міжнародних проектах, які ми сподіваємося будуть успішними», - зазначила вона.

Жвавий інтерес школярів до європейської теми знайшов відголос і на рівні місцевої влади. Представник районної державної адміністрації з питань роботи з молоддю Бука А.В. з інтересом спостерігала за обговоренням у шкільних стінах: «Ми готові за потреби надати підтримку з боку органів влади, особливо, якщо ця справа стосується наймолодших жителів нашої громади».

Ще однією приємною новиною стала обіцянка журналістів місцевої газети висвітлювати заходи Євроклубу у рубриці «Освіта 2011» у районній газеті «Наше слово».

Контактна особа: Назаренко Юлія, тел.: +38 (096) 201 31 54, е-пошта: chornobaygymnasium@ukr.net.

Фото: https://picasaweb.google.com/107752460098604698719/nqKxcC?authkey=Gv1sRgCIrV1ZT3qtGuZw&feat=emailПовний пакет матеріалів про майстерню можна завантажити ТУТ. Усі матеріали про SWOT-майстерні Євроклубів, що пройшли у лютому 2011 року, доступні за короткою адресою: http://goo.gl/oWzHK.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика