Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 9 березня 2011 р.

Новий Розділ: Школи об'єднались задля активізації Євроклубів

22 лютого 2011 року о 15.00 в приміщенні СШ № 4 м. Нового Роздолу відбулась творча майстерня для представників міських євроклубів “Як ативізувати та об'єднати свою діяльність?”. 

За допомогою методу SWOT-аналізу, учасники майстерні розмірковували, як активізувати свою діяльність, оцінили свої сильні та слабкі сторони, а також визначили можливості та загрози у створенні спільної мережі Євроклубів міста.

У творчій майстерні взяли участь представники Новороздільської СШ І-ІІІ ступенів №4, ЗШ І-ІІІ ступенів №2, НВК "Лідер", ЗШ І-ІІІ ступенів №5 – учні 8-10 класів, які виявляють громадську активність, цікавляться питаннями євроінтеграції, є членами новостворених євроклубів, та опікуни Євроклубів "Промінь Європи" та "Новий день".

Учасники дискусії обговорили питання активного функціонування Євроклубів у школі, обмінялися думками з питань необхідності  залучення молоді до участі в європейських ініціативах, освітніх програмах, конкурсах, майстернях, організації інформаційних компаній для поширення знань про євроінтеграційні процеси.

Контактна особа: Наявко Наталія Олександрівна, координатор (опікун) шкільного Євроклубу  “Промінь Європи”, тел.: +38 (067) 45 83 755,
е-пошта:  nayavko@yandex.ru.

Фото: https://picasaweb.google.com/natalyang/SWOT2011?feat=directlink#Повний пакет матеріалів про майстерню можна завантажити ТУТ. Усі матеріали про SWOT-майстерні Євроклубів, що пройшли у лютому 2011 року, доступні за короткою адресою: http://goo.gl/oWzHK.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика