Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 13 березня 2011 р.

Оновлене обличчя "старої Європи"

Новий номер Євробюлетеню зявився на сайті Представництва ЄС в Україні - тепер з новим дизайном. Запрошуємо ознайомитись!

В новому номері цього популярного видання Представництва ЄС пропонуються до обговорення такі важливі для Європи, і так само актуальні для українців теми, як розвиток в ЄС політики згуртування, побудова в Європі "суспільства вторинної переробки" ("recycling society"), енергоефективність, розбудова громадянського суспільства.

В контексті дискусії про розвиток в ЄС "суспільства вторинної переробки" ("recycling society"), що приходить на зміну суспільству споживання, Представництво ЄС в Україні запрошує поспілкуватися на тему "Сміття – не той спадок, на який заслуговують наші діти", що відбувається на сторінці ЄС на Facebook: http://www.facebook.com/pages/Delegation-of-the-European-Union-to-Ukraine/126879227356714.

Для Євроклубів у новому номері буде надзвичайно багато корисної і цікавої інформації, зокрема, стосовно молодіжних і освітніх програм, Європейського року волонтерства, святкування Дня Європи-2011.

Як зазначає на сторінках Євробюлетню Золтан Салаї, керівник відділу політики, преси та інформації Представництва ЄС в Україні, "Ми приділяємо велику увагу молодіжним ініціативам і підтримуємо Євроклуби вже декілька років поспіль. Упевнений, що цьогорічний проект допоможе багатьом євроклубівцям з різних куточків України розвинути свої навички спілкування, отримати нові знання, реалізувати цікаві волонтерські ініціативи".

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика