Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 12 березня 2011 р.

Лозова: Три школи розвиватимуть Євроклуби

28 лютого 2011 року у Лозівській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 12 відбулась зустріч учасників шкільного євроклубу "Єдність" учнів ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 3 та ЛЗОШ І-ІІІ ст. № 7.

Зустріч учнів пройшла в рамках проекту Представництва Європейського Союзу в Україні "Підтримка євроклубів в Україні у 2011 році".

Гостинно вітали учнів координатор шкільного євроклубу "Єдність" Черкашина Тетяна Миколаївна та вчитель англійської мови Лопачак Марина Володимирівна.

Члени євроклубу Сидоренко Діана, Пузирьов Денис, Батура Олександр, Ценко Олена ознайомили гостей з історією створення Європейського Союзу.

Красников Владислав та Федоренко Дар’я розповіли про створення шкільного євроклубу, мету, завдання та його роботу. Гостей запросили прийняти участь в роботі майстерень "Контакт", "Лінгва", "Дебют".

Учасники майстерні "Контакт" дізналися про пошук партнерів євроклубу за кордоном. Так Кончукова Дар’я та Аксінін Костянтин розповіли про знайомство та спілкування з Іво Рижковським, однолітком з Польщі, а Посмєтний Микита про дружбу з Катариною Белан з Німеччини.
 
Завітали до майстерні "Дебют", учні прийняли участь у цікавому конкурсі "Галопом по Європі", мали змогу відповісти на питання вікторини "Чи знаєш ти Європу" та "Цікаво про Євросоюз".

Наймолодші члени шкільного євроклубу "Єдність", учасники театральної студії "Лінгва", підготували невеличку виставу "Спляча красуня" на англійській мові.

Після роботи в майстернях всіх гостей запросили до Єврокафе. Тут їх не тільки пригощали солодощами та чаєм, а ще й розповіли про традиції чаювання у Європейських країнах.

Загалом панувала домашня атмосфера. Сподіваємось, що досвід створення та роботи шкільного євроклубу "Єдність" допоможе створити нові євроклуби в місті. Бажаємо успіхів.

Автор: Заступник директора з ВР Аксініна Н.М.Повний пакет матеріалів про майстерню можна завантажити ТУТ. Усі матеріали про SWOT-майстерні Євроклубів, що пройшли у лютому 2011 року, доступні за короткою адресою: http://goo.gl/oWzHK.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика