Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 9 березня 2011 р.

Луцьк: Майстерню волинських Євроклубів знімало телебачення

В ЗОШ №25 м. Луцька 23 лютого 2011р. відбулася SWOT- майстерня "Євроклубу в школі "так!" Яким чином ми можемо поширити досвід євробклубу на інші школи?"

В заході взяли участь представники шкіл міста – вчителі та учні. Були запрошені начальник відділу проектної діяльності управління міжнародного співробітництва та туризму Луцької міської ради Віра Кудрявцева, методист Луцького управління освіти Оксана Матвійчук, директор школи Віктор Цейко. 

Майстерня проводилася в два етапи: І- представлення власних доробків, ІІ - SWOT-майстерні для вчителів та учнів, які були підготовлені і проведені керівником ШЄКу "Єврозоря", заступником директора, Ольгою Струбицькою та президентом євроклубу Андрієм Савчуком. Інтерактивні ігри запропонували психологи школи Тамара Горбатюк і Наталія Терещук. Методичну допомогу надавала Лілія Синюк, вчитель географії. Перебіг заходу знімали місцеві ЗМІ – Волинське телебачення.

Контактна особа: Струбицька Ольга, тел.: +38 (095) 876 75 50, е-пошта: strubytska@ukr.net.

Фото: https://picasaweb.google.com/104321184668394946322/SWOT?authkey=Gv1sRgCIz4v7LDv_TvOQПовний пакет матеріалів про майстерню можна завантажити ТУТ. Усі матеріали про SWOT-майстерні Євроклубів, що пройшли у лютому 2011 року, доступні за короткою адресою: http://goo.gl/oWzHK.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика