Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 3 березня 2011 р.

Через Вісник Євроклубів має покращитись ергономіка блогу

Поява чергового номеру е-Віснику "Євроклуби в Україні" Представництва ЄС в Україні зробила нагальною потребу в міні-редизайні нашого блогу - зокрема, системи тегів. 

Нова - спрощена - навігація блогом Євроклубів в Україні відображає розділи Вісника. Замість цілої хмари тегів - просте меню, що дозволяє шукати за 5 основними категоріями. Теги залишились - але лише для географічних назв, аби було бачити звідки походять найбільш активні Євроклуби України.

Новий номер Ви можете завантажити тут: http://goo.gl/iaafz у вигляді PDF файлу. Розсилається Вісник в інтерактивному форматі, що дозволяє відкривати матеріали, які Вам сподобались, відразу з Вашої електронної поштової скриньки. Якщо Вам більш зручно його читати в формаці pdf, Ви можете переглядати архів та завантажувати нові номери тут: http://goo.gl/A8ieq.

В другому номері рекомендуємо звернути увагу на розділ Молодь в дії (йдеться про групу в Фейсбуці, завдяки якій Вам легше буде долучити свій Євроклуб до цієї програми ЄС), а також Мозковий штурм (тут пропонується взяти участь у важливому опитуванні - якщо Ви ще не зробили цього).

Прохання надсилати коментарі, пропозиції щодо цього блогу, е-Віснику, а також Ваші матеріали, на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com. Новий дизайн блогу Ви можете прокоментувати нижче.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика