Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 18 лютого 2011 р.

На SWOT-майстерні в Кіровограді вирішитимуть, як поширити досвід Євроклубів та відзначити День пам'яті Голокосту

21 лютого відбудеться творча майстерня для Євроклубів м. Кіровограда.

Захід пройде за ініціативою Євроклубу “Friendship” Кіровоградської обласної молодіжної організації “Європа – наш дім” у партнерстві з Центром європейської інформації ОУНБ ім. Д.Чижевського та за сприяння гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради. Тема творчої майстерні: Як ми можемо поширити досвід Євроклубу на інші школи? та День Голокосту (Holocaust Memorial Day).

Запрошуються керівники діючих Євроклубів та представники навчальних закладів, де планують створювати Євроклуб.

Чекаємо Вас 21 лютого об 11:00 в Центрі європейської інформації, який розташований за адресою: м. Кіровоград, вул. Карла Маркса, 24.

Творча майстерня надасть можливість Євроклубам підтримувати мережу, обмінюватися досвідом та ініціювати спільні проекти.

Євроклуб “Friendship” засновано у грудні 2008 року. Євроклуб – учасник проектів ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні” 2009 та 2010 років.

* * *

Контактна особа: Маргарита Калюжна, Голова КОМГО “Європа – наш дім”, тел. +38 (099) 664 65 45, е-пошта: verritka@ukr.net.Усі прес-анонси майстерень для Євроклубів з використанням SWOT-аналізу - за короткою адресою: http://goo.gl/HCmO8. Запрошуємо надсилайти власні анонси заходів Євроклубів на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика