Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

неділя, 20 лютого 2011 р.

Тернопільський Євроклуб "Дружба" запрошує на SWOT-майстерню

23 лютого 2011 року о 13.15 в приміщенні ТСШ № 29 відбудеться засідання Євроклубу у форматі творчої майстерні з використанням методики SWOT-аналізу.

З метою залучення до мережі Євроклубів в рамках проекту ЄС "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році" для участі в заході запрошуються представники інших навчальних закладів міста – учні 8-11 класів та студенти (по 2 представника від кожної організації) та керівники (координатори діючих євроклубів чи осередків громадської активності у школах та вузах).

Учасники дискусії матимуть можливість розглянути питання створення та активного функціонування Євроклубу в навчальному закладі, познайомитися з  методом SWOT аналізу, обмінятися думками з питань необхідності залучення однолітків до участі в європейських ініціативах, освітніх програмах, конкурсах, майстернях, впровадження громадянської освіти в навчально-виховний процес та впровадження позитивного досвіду з питань розвитку волонтерського руху серед учнівської молоді.

Запрошуємо представників місцевої влади для обміну досвідом та сприяння розвитку соціальної активності школярів, а також представників засобів масової інформації для висвітлення цієї події, важливої для становлення місцевої громадянської освіти і подальшого розвитку мережі євроклубів на Тернопільщині.

Творча майстерня відбудеться в ТСШ № 29 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов за адресою: вул. Вишнівецього 10, м. Тернопіль, початок о 13.15 в приміщенні 2 кабінету англійської мови (2 поверх).

Усім бажаючим прохання зареєструватися до 19 лютого за телефоном +38 (097) 629 21 50, або написати на е-пошту:  myroslava_kharchuk@yahoo.com (Мирослава).

Контактна особа: Мирослава Харчук, тел.: +38 (097) 629 21 50, е-пошта: myroslava_kharchuk@yahoo.com.Усі прес-анонси майстерень для Євроклубів з використанням SWOT-аналізу - за короткою адресою: http://goo.gl/HCmO8. Запрошуємо надсилайти власні анонси заходів Євроклубів на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика