Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 18 лютого 2011 р.

В Горлівці проведуть SWOT-майстерню

18 лютого 2011 року в приміщенні ЗОШ №25 м. Горлівки відбудеться творча майстерня для представників міських та районних Євроклубів з теми: "Яким чином ми можемо поширити досвід Євроклубу на інші школи?"

18.02.2011 року в НВК "ЗОШ №25-богатопрофільний ліцей "Успіх" м. Горлівки відбудеться творча майстерня для євро клубів загальноосвітніх шкіл. Використовуючи метод  SWOT-аналізу, учасники майстерні спробують поспілкуватися з приводу використання досвіду нашого Євроклубу  з теми "Розширення зв’язків з іншими Євроклубами та участь у міжнародних проектах".

За допомогою SWOT-аналізу учасники матимуть змогу обговорити проблеми, які стосуються  розважань над сенсом запровадження яких-небудь змін у роботі Євроклубу і вони зможуть оціннити конкретне рішення в даній справі, обмінятися думками з питань необхідності  активнішого залучення молоді до участі в європейських ініціативах, освітніх програмах, конкурсах, майстернях.
Застосування цієї техніки  дозволить учасникам за допомогою аналізу SWOT   зробити оцінку діяльності Євроклубу "Міжнародний простір". 
  
На що потрібно зважати під час майстерні?
  • Міцні сторони і шанси мають виявити позитивне, слабкі сторони і загрози кажуть задуматися над мінусовими аспектами ситуації, що розглядається;
  • Важливим є подбати про рівновагу при збиранні аргументів, як із одного, так і з іншого боку, щоб не викликати зайвого песимізму або навпаки - "ура" оптимізму.
  • Кожні описи потрібно ретельно формулювати.
  • Добре би було порадити учасникам, щоб склали свої аргументи від найсильнішого за найслабшого, а при обговоренні найсильніший залишити на закінчення - це допоможе їм усвідомити найважливіше.

Контактні особи: Т.А. Шельова, тел.: +38 (095) 126 96 32, А.В. Князева, тел.: +38 (095) 404 24 10, е-пошта: shcool25@inbox.ru.Усі прес-анонси майстерень для Євроклубів з використанням SWOT-аналізу - за короткою адресою: http://goo.gl/HCmO8. Запрошуємо надсилайти власні анонси заходів Євроклубів на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика