Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 15 лютого 2011 р.

SWOT-майстерня пройде на Ізюмщині

Євроклуб "В ритмі серця" запрошує 24 лютого 2011 року представників навчальних закладів м. Ізюм Харківської області в Палац молоді та підлітків "Залізничник" на творчу майстерню "Як ми можемо розвинути Євроклуб у своїй школі?"
 
Використовуючи метод SWOT – аналізу, учасники майстерні обговорюватимуть плани розвитку своїх Євроклубів, зокрема можливості розвитку молодіжної діяльності; проведення зустрічей, конференцій і конкурсів, присвячених дослідженню всіляких питань, пов’язаних з Європейським Союзом, а також поспілкуються з приводу створення Євроклубів у своїх навчальних закладах.

Євроклуб – це форма організації молоді, що сприяє творчій реалізації її членів, залученню молоді до участі в європейських ініціативах, інформуванню з питань європейської інтеграції, громадянській освіті та громадській діяльності молоді. Створення мережі євроклубів є однією з оперативних цілей Стратегічного Плану сталого розвитку  Ізюмщини, що підтверджує  важливість розвитку даного напрямку в місті.

Учасники запропонованої дискусії будуть мати можливості визначитись з питанням створення та активного функціонування Євроклубів у своїх навчальних закладах, обмінятись думками з питань необхідності залучення молоді до освітніх програм, впровадження громадянської освіти в навчально-виховний процес. Практичну допомогу учасникам дискусії нададуть члени молодіжно-жіночої громадської організації Ізюмський центр культурних ініціатив.

До участі у майстерні запрошуються:
1. по три представника і координатор, вже існуючих Євроклубів нашого міста;
2. по три представника від 9 – 10 класів навчальних закладів, які займаються активною громадською діяльністю, цікавляться питаннями євроінтеграції та педагогічний представник, який у майбутньому буде опікуватися новоствореним Євроклубом.

Творча майстерня відбудеться в приміщенні Палацу молоді та підлітків "Залізничник" за адресою: в-д Ювілейний, 3, кабінет № 25 (2-поверх). Початок о 14.00.

Реєстрація та додаткова інформація – у  голови правління МЖГО Ізюмський центр культурних ініціатив Гришко Людмили Євгенівни +38 (066) 705 33 29Усі прес-анонси майстерень для Євроклубів з використанням SWOT-аналізу - за короткою адресою: http://goo.gl/HCmO8. Запрошуємо надсилайти власні анонси заходів Євроклубів на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика