Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 14 лютого 2011 р.

SWOT-майстерня пройде в Харкові

22 лютого 2011 року в ЗОШ № 91 м. Харкова відбудеться творча майстерня для представників шкільного Євроклубу "EuroMix", та для представників Євроклубів з сусідніх шкіл.

Також будуть запрошені представники євроклубів НУА, шкіл №№ 75, 38, гімназії № 1, в яких Євроклуби працюють вже давно, для обміну своїм досвідом з цього питання та для участі у майстерні.

Використовуючи метод SWOT-аналізу, учасники майстерні спробують поспілкуватися з приводу активного розвитку Євроклубів у своїх навчальних закладах та розглянуть сильні та слабкі сторони роботи активних євроклубів.

Євроклуби – це  центри діяльності у сфері європейської освіти, які створюються за ініціативою викладачів, студентів, або учнів, це форма організації молоді, що сприяє творчій самореалізації, залученню молоді до інформування з актуальних питань євроінтеграції, участі в європейських ініціативах, громадянській освіті та активній громадській діяльності. Євроклуби можуть реєструватись як громадські молодіжні організації, або існувати при навчальних закладах, громадських організаціях, підприємствах.

Найбільш поширеними в Україні є шкільні європейські клуби (ШЄК), яких в усіх областях нараховується понад 1000, і розвиток яких підтримується  Державною цільовою програмою інформування громадськості з питань європейської інтеграції України на 2008-2011 роки. Заснування Європейських клубів у школі – це лише один із багатьох способів досягнення дуже важливої мети щодо розвитку Євопейської свідомості. Сьогодні питання розширення мережі Євроклубів на території України є дуже актуальним. Євроклуби зараз стали новою формою позакласної роботи  у школах.

Учасники запропонованої дискусії будуть мати можливості  розширити своє коло спілкування, визначитися з питаннями та проблемами створення та активного функціонування Євроклубів у своїх навчальних закладах, познайомитися з  методом SWOT аналізу, обмінятися думками з питань необхідності участі молоді у різноманітних проектах та  освітніх програмах, познайомитися з досвідченними євроклубівцями.

Запрошуються один-два представника з Євроклубів сусідніх шкіл, представники запрошенних євроклубів, координатори цих євроклубів та всі бажаючи.
Ми - молодий Євроклуб, нам тільки 3 місяця, і ця майстерня буде нашою першою. Сподіваємося на Вашу допомогу.

Творча майстерня відбудеться в приміщенні ХЗОШ № 91 м.Харкова РК за адресою: Садовий проїзд, 18Б, каб № 19 (3 поверх). Початок о 14.30. Усім бажаючим прохання зареєструватися до 18 лютого за телефоном +38 (097) 767 46 50, або написавши на е-пошту:  oksanashtykh@yandex.ua (Оксана)Усі прес-анонси майстерень для Євроклубів з використанням SWOT-аналізу - за короткою адресою: http://goo.gl/HCmO8. Запрошуємо надсилайти власні анонси заходів Євроклубів на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика