Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 18 лютого 2011 р.

SWOT-майстерня консолідуватиме Євроклуби на батьківщині Леоніда Брєжнєва

25 лютого 2011 року в примiщеннi Днiпродзержинської гуманiтарної гiмназiї № 39 вiдбудеться творча майстерня на тему "Створюємо асоцiацiю Євроклубiв м. Днiпродзержинська".

За допомогою SWOT-аналiзу будуть обговорюватися питання щодо успiхiв та проблем дiяльностi Євроклубiв м. Днiпродзержинська. Учасники матимуть можливiсть обмiнятися думками, iдеями й кращими методиками Євроклубiв. Основна мета творчоi майстернi - пiдбиття пiдсумкiв роботи eвроклубiв за минулий перiод, визначення планiв на майбутнe.

Євроклуби Днiпродзержинська молодi, а деякi тiльки розпочали свою дiяльнiсть. Тож з метою пiдвищення ефективностi iх роботи, настав час консолiдувати зусилля i об'єднатися в асоцiацiю! Це дозволить здiйснювати повноцiнний обмiн досвiдом дiяльностi мiж eвроклубами мiста, налагодити обмiн iнформацieю, на спiльних засiданнях обговорювати актуальнi питання , пов'язанi з вiдносинами мiж ЄС та Україною, об'єднати зусилля шкiльних Євроклубiв для активноi спiвпрацi з органами мiсцевого самоврядування, громадськостi, разом впроваджувати в життя рiзнi проекти, що спрямованi на вирiшення важливих для громади проблем.

Для участi запрошуються активiсти Євроклубiв, координатори та усi, кому не байдужа роль молодого поколiння у визначеннi європейського демократичного майбутнього Украiни.

Творча майстерня вiдбудеться у примiщеннi Днiпродзержинської гiмназiї 39 з художньо-естетичним нахилом за адресою: б Будiвельників, 15, каб. 28, Євроклуб "Європейська Єднiсть", о 14.30.

Контактна особа: Кiцiйова Наталiя, тел. +380935610499, е-пошта : nataliki_333@mail.ru.Усі прес-анонси майстерень для Євроклубів з використанням SWOT-аналізу - за короткою адресою: http://goo.gl/HCmO8. Запрошуємо надсилайти власні анонси заходів Євроклубів на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика