Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 18 лютого 2011 р.

На SWOT-майстерні в Луцьку буде цікаво - обіцяє Євроклуб ЗОШ № 25

23 лютого 2011 року в загальноосвітній школі № 25 м. Луцька відбудеться засідання Євроклубу "Єврозоря" у форматі творчої майстерні.

До участі запрошуються члени інших Євроклубів шкіл міста з метою залучення до мережі Євроклубів в рамках проекту ЄС "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році".

Мета зустрічі - обмін досвідом роботи, нестандартне спілкування, переконання у потрібності просвітницької роботи (лікбезу про ЄС) всіма Євроклубами міста. Ми зробимо власний і навчимо інших робити SWOT-аналіз. Це важливо і цікаво!!!
 
Допоможемо іншим школам пройти етапи створення Євроклубів та їх становлення. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у нашому засіданні. Чекаємо за адресою: м. Луцьк, вул.Федорова, 7. Дата: 23.02, 16.00 година.
 
Контактна особа: Струбицька Ольга Володимирівна, моб. телефон: +38 (095) 876 75 50, e-пошта: strubytska@ukr.netschool25@lt.ukrtel.net.Усі прес-анонси майстерень для Євроклубів з використанням SWOT-аналізу - за короткою адресою: http://goo.gl/HCmO8. Запрошуємо надсилайти власні анонси заходів Євроклубів на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика