Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 18 лютого 2011 р.

В Алчевську молоді дипломати-євроклубівці проведуть творчу майстерню

25 лютого 2011 року у КЗ "АНВК "Дипломат" м. Алчевськ Луганської області відбудеться творча майстерня з використанням методу SWOT-аналізу для представників шкільних євроклубів.

Під час проведення майстерні активісти міського євроклубівського руху визначатимуть стратегію подальшої діяльності задля розповсюдження набутого (у тому числі, шляхом участі в проектах Представництва ЄС в Україні) досвіду та створення локальних мереж партнерів для реалізації спільних ініціатив.

Євроклуб – форма організації молоді, що сприяє творчій реалізації її членів, залученню молоді до участі в європейських ініціативах, інформуванню з питань європейської інтеграції, громадянській освіті та громадській діяльності молоді.

Один з найпоширеніших методів, за допомогою якого можна адекватно оцінити та спланувати подальшу діяльність євроклубу є SWOT-аналіз. Успішна діяльність євроклубу багато у чому залежить від того, наскільки ефективно його учасники використовують сильні та враховують слабкі сторони своєї організації, оперативно реагують на складності й труднощі, які виникають у роботі.. SWOT- аналіз дозволяє дослідити причини недостатньої ефективності роботи євроклубу й визначити необхідні ресурси для покращення якісних показників роботи проєвропейської організації.

Учасники запропонованої дискусії матимуть можливість познайомитись й опанувати методику проведення SWOT- аналізу діяльності організації, оцінити ефективність роботи й визначити перспективи розвитку своїх Євроклубів, проаналізувати переваги, недоліки, можливості й ризики їхньої діяльності з поширення досвіду Євроклубів у рамках проекту ЄС "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році". 

До творчої майстерні запрошуються члени євроклубів КЗ "АНВК "Дипломат" та вищого навчального закладу ІІ рівня акредитації – ліцею №102. У роботі майстерні виявили бажання взяти участь посадові особи місцевого самоврядування, члени громадської організації "Молодіжна громадська організація "Паростки",  представники міських засобів масової інформації.

Творча майстерня розпочне свою роботу 25 лютого 2011 року о 13-00 у приміщені Євроклубу "Навігатор" (кабінет №9  КЗ "АНВК "Дипломат").

Контактна особа: Уляна Цовма, +38 (050) 273 63 43, e-пошта: osvita06@rambler.ru.Усі прес-анонси майстерень для Євроклубів з використанням SWOT-аналізу - за короткою адресою: http://goo.gl/HCmO8. Запрошуємо надсилайти власні анонси заходів Євроклубів на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика