Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 14 лютого 2011 р.

Молодь Кіровоградщини плануватиме, як створити Євроклуб у сільській школі та зробити його осередком розвитку громади

22 лютого 2011 року в Протопопівській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбудеться творча майстерня для учнів 9-11 класів навчальних закладів району.

Використовуючи метод SWOT-аналізу, учасники майстерні спробують оцінити сильні та слабкі сторони, а також можливості та загрози у створенні Євроклубу в своїй школі.

Для участі в творчій мастертні запрошуються по три представники від навчального закладів району – учні 9-11 класів, котрі виявляють громадську активність, цікавляться питаннями євроінтеграції, є членами учнівського самоврядування.

Учасники дискусії будуть мати можливості визначитися з питанням створення та активного функціонування Євроклубу в навчальному закладі, обмінятися думками з питань необхідності залучення однокласників до участі в європейських ініціативах, освітніх програмах, впровадження позитивного досвіду з питань розвитку волонтерського руху серед учнівської молоді.

Творча майстерня відбудеться в приміщенні Протопопівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександрійської районної ради за адресою: вул. Кононова, 18, село Протопопівка Олександрійського району Кіровоградської області, початок о 14:30 в приміщенні актової зали.

Контактна особа: Чернова Галина, тел.:  +38 (050) 3421345, е-пошта: protopopivska.chkola@yandex.ua.

* * *

Довідково: Євроклуб – форма організації молоді, що сприяє творчій реалізації її членів, залученню молоді до участі в європейських ініціативах, інформуванню з питань європейської інтеграції, громадянській освіті та громадській діяльності молоді.Усі прес-анонси майстерень для Євроклубів з використанням SWOT-аналізу - за короткою адресою: http://goo.gl/HCmO8. Запрошуємо надсилайти власні анонси заходів Євроклубів на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика