Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 24 лютого 2011 р.

Роздуми над європейським клубом. Чи чекати нам корабель з рожевими вітрилами?!

25 лютого 2011 року в Піщанській гімназії відбудеться творча майстерня для старшокласників з використанням методу SWOT-аналізу на тему "Чи варто та як ми можемо розвинути Євроклуб у своїй школі?"

До участі в заході запрошуються зацікавлені вчителі економіки та географії району, активні старшокласники, які захоплюються країнознавством.

Творча майстерня передбачає використання сучасних форм роботи з учнями, з’ясування їхнього відношення до ідеї створення Євроклубу, висунення пропозицій щодо основних напрямків його роботи, ознайомлення з подібними проектами, реалізованими в інших навчальних закладах України. Школа має працювати для дітей, тому пропонуємо запитати у них – "Чи чекати нам корабель з рожевими вітрилами – Євроклуб?!"

Захід відбудеться 25 лютого 2011 року о 9.30 на базі кабінету інформатики Піщанської гімназії, яка знаходиться за адресою: вул. Шкільна 1, с. Піщане Кременчуцького району Полтавської області.

Контактна особа: Світлана Шашолко, телефони: +38 (0536) 72 70 85, (097) 676 91 37, е-пошта: shasholko@ukr.net.Усі прес-анонси майстерень для Євроклубів з використанням SWOT-аналізу - за короткою адресою: http://goo.gl/HCmO8. Запрошуємо надсилайти власні анонси заходів Євроклубів на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика