Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 22 лютого 2011 р.

Творча майстерня допоможе ефективному функціонуванню Євроклубу "Співдружність"

25 лютого 2011 року в Новогалещинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбудеться творча майстерня для учнів 8-11 класів. Використовуючи метод SWOT учасники майстерні спробують оцінити сильні та слабкі сторони розвитку Євроклубу "Співдружність".

Для участі в творчій майстерні запрошуються по три представники від класу – учні  8-11 класів, котрі виявляють громадську активність, цікавляться проблемами євроінтеграції, є членами шкільного учнівського самоврядування.

Учасники дискусії будуть мати можливості визначитися з питанням ефективного функціонування євроклубу "Співдружність", обмінятися думками з питань залучення однокласників до участі в європейських ініціативах, освітніх програмах, і  презентації позитивного досвіду з питань розвитку волонтерського руху серед учнівської молоді.

Захід пройде у вигляді тренінгу з використанням  SWOT-аналізу.

Творча майстерня відбудеться в приміщенні Новогалещинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Козельщинського  району  за адресою:   вул. Шкільна 1, селище Нова Галещина, Козельщинського району, Полтавської області,  початок о 14.30. в приміщенні актової зали.

Контактна особа: Троцько Ірина В’ячеславівна, тел. +38 (068) 922 71 12, е-пошта: proshao@mail.ru.

Ми – молодий Євроклуб і ця майстерня буде першою. Закликаємо до співпраці!


Усі прес-анонси майстерень для Євроклубів з використанням SWOT-аналізу - за короткою адресою: http://goo.gl/HCmO8. Запрошуємо надсилайти власні анонси заходів Євроклубів на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика