Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 14 лютого 2011 р.

Творча майстерня допоможе поширити досвід Євроклубів на Харківщині

18 лютого 2011 року о 9.30 в приміщенні Нововодолазького ліцею відбудеться засідання Євроклубу у форматі творчої майстерні.

До участі в заході запрошуються інші навчальні заклади району з метою залучення до мережі Євроклубів в рамках проекту ЄС "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році".

Однією з важливих складових майстерні буде обмін досвідом діючих Євроклубів з тими, що створюються, або не активні.
 
Захід пройде у вигляді тренінгу з використанням методики SWOT-аналізу.

Запрошуємо представників засобів масової інформації для висвітлення цієї події, важливої для становлення місцевої неформальної освіти і подальшого розвитку євроклубівського руху на Харківщині.

Контактна особа: Іванова Анна Юріївна, тел. +38 (066) 614 76 62, е-пошта: annet.ivanova.5@mail.ru.
 
* * * 

ДОВІДКОВО: Євроклуб – форма організації молоді, що сприяє творчій реалізації її членів, залученню молоді до участі в європейських ініціативах, інформуванню з питань європейської інтеграції, громадянській освіті та громадській діяльності молоді.

В Україні налічується близька 1000 Євроклубів. Основну підтримку вітчизняні Євроклуби отримують від Представництва Європейського Союзу в Україні. В 2011 році проект Представництва на підтримку Євроклубів виконує Українська асоціація європейських студій.
Усі прес-анонси майстерень для Євроклубів з використанням SWOT-аналізу - за короткою адресою: http://goo.gl/HCmO8. Запрошуємо надсилайти власні анонси заходів Євроклубів на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика