Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 15 лютого 2011 р.

Конкурс на найбільш активного автора блогу

У зв’язку з початком публікації електронного Віснику “Євроклуби в Україні” в рамках проекту ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році”, впродовж наступних 7 місяців за Ваші матеріали, надіслані та розміщені на нашому блозі, Вам будуть нараховуватись “зірочки”, які за підсумком року конвертуватимуться в призи та сувеніри найбільш активним авторам-блогерам серед Євроклубів.

Система нарахування зірочок буде доволі простою: відповідно до категорії статті, автор отримуватиме від 1 до 3 зірочок. Якщо публікація викличе суспільний інтерес - велику кількість відвідувачів, коментарів, тощо - можуть бути нараховані додаткові зірочки (від однієї до двох).

Зірочки за категоріями розподілятимуться наступним чином:
  • Євроклуби (1 зірка) - Діяльність Євроклубів, місцевих мереж, проекти Євроклубів та для Євроклубів;
  • Молодь в дії (1 зірка) - Поради, розповіді та пошук партнерів у рамках молодіжних програм ЄС;
  • Мозковий штурм (2 зірки) - Ідеї проектів, пошук партнерів, обговорення важливих ініціатив Євроклубів;
  • З Європою в серці (2 зірки) - учасники Євроклубів - про європейські цінності, ідентичність, європейськість;
  • Вивчаємо Європу (3 зірки) - Методичні поради та рекомендації з неформальної освіти для Євроклубів.
Метою Вісника є відкрити простір для Євроклубів, аби вони могли обмінюватись кращим досвідом, розвивати активну співпрацю в рамках загальнонаціональної мережі, а учасники Євроклубів - надихати своїм прикладом вітчизняну молодь.

Нові номери та архів Вісника знаходитиметься на блозі в розділі "е-Вісник" та розсилатимуться гугл-групою "Українська мережа Євроклубів".

Ваші статті та матеріали, а також питання чи пропозиції щодо Вісника чи проекту в цілому, запрошуємо надсилати на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com, найбільш активним дописувачам буде запропоновано стати спів-автором блогу.
 
* * *

Якщо Ви хочете отримувати Вісник “Євроклуби в Україні”, запрошуємо підписатись на розсилку Української мережі Євроклубів. Для цього, надішліть повідомлення із вказанням П.І.Б., організації, посади, телефону і е-пошти, на euroclub.org.ua@gmail.com.

Проект ЄС “Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році” виконується Українською асоціацією європейських студій. Погляди, висловлені у матеріалах Віснику, належать їх авторам, і не представляють позицію Представництва ЄС в Україні.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика