Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 25 лютого 2011 р.

Євроклуб "Євростар" поширюватиме свій досвід в Умані

28 лютого 2011 року на базі Уманського НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 - колегіум" відбудеться творча майстерня для представників загальноосвітніх закладів міста Умані та діючого Євроклубу "EvroStar" з метою пропаганди ідеї євроінтеграції та обговорення питання створення євроклубів на базі інших навчальних закладів міста.

Використовуючи методику SWOT-аналізу, учасники майстерні зраблять спробу розробити план спільних дій для пропаганди ідеї євроїнтеграці через створення мережі шкільних євроклубів міста з врахуванням досвіду діяльності нині діючих євроклубів.


До участі у творчій майстерні запрошуються представники від навчальних закладів міста (1-2 учні старших класів) та всі зацікавлені даною проблематикою засідання і бажаючі долучитися до поширення обговорюваних питань серед громадськості міста.

* * *

Творча майстерня відбудеться у приміщенні НВК за адресою: м. Умань, вул. Червоногвардійська, 12, кабінет № 4. Початок роботи о 8.00. Контактна особа: Надія Рудик, тел.: +38 (096) 502 09 20, е-пошта: nika_rn@mail.ru.Усі прес-анонси майстерень для Євроклубів з використанням SWOT-аналізу - за короткою адресою: http://goo.gl/HCmO8. Запрошуємо надсилайти власні анонси заходів Євроклубів на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика