Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 17 лютого 2011 р.

В Полтаві почали готуватись до Дня Європи

В рамках підготовки до Дня Європи Полтавський центр сім’ї "Родинний дім" ініціює проведення круглого столу "Можливості співпраці молодіжних і громадських організацій Полтави  із колегами з ЄС".

Запрошуємо представників молодіжних і громадських організацій та ЗМІ прийняти участь у круглому столі, який відбудеться 22 лютого 2011 року за адресою: м. Полтава, вул.І.Котляревського 1/15 в приміщенні Полтавського інституту економіки та права, початок засідання о 14.00, початок реєстрації учасників  о 13.45.
День Європи відзначається в Україні щорічно у третю суботу травня. Свято встановлене Постановою Президента Л. Кучми з урахуванням стратегічного курсу України на зближення з країнами Європейського Союзу і подальший вступ в ЄС. 
 
Представництво Європейського Союзу в Україні організує Дні Європи в Україні вже 11 рік поспіль. У Днях Європи беруть участь не лише Представництво ЄС та посли ЄС:  у святкуванні Днів Європи приймають участь як державні чиновники, так і усі бажаючі. Яскраві масові святкові заходи у центрі міста (паради, акції, хеппенінги тощо), присвячені ідеї європейської єдності та європейської інтеграції України; громадські слухання з публічним звітуванням місцевої влади про свою діяльність у справі “будівництва Європи” у окремо взятому місті, відповідно до європейських цінностей і стандартів; публічні заходи, присвячені можливостям участі в європейських освітніх програмах заохочують  молодь буті активними. Яскраве дійство надовго залишається в пам'яті.

Як зрозуміти сенс європейської інтеграції та європейської ідентичності;  які існують програми саме для молоді, як налагодити співпрацю з організаціями ЄС? Відповіді на ці запитання ми сподіваємось отримати від запрошених гостей заходу: представників управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Полтавської ОДА, керівників і учасників виїзної школі "Євро-2010" школи "Паросток", представників молодіжних і студентських організацій, які співпрацюють з колегами з ЄС.

Координатор  Представництва в Полтавській області німецької (неурядової) організації "Німецьке об'єднання народних університетів" (DVV International) в Україні  Г.В.Кіященко надасть інформацію про програму "Підвищення розуміння про освіту дорослих,  як фактору соціального та економічного розвитку країни".

Пропонуємо державним і громадським організаціям об’єднати зусилля для святкування Дня Європи у Полтаві та відповісти на запитання "Полтава – європейське місто?" Фільми про Європу і європейців  просимо дивитися тут:
1. http://www.youtube.com/watch?v=srKbfJXNtsE&feature=mfu_in_order&list=UL
2. http://www.youtube.com/watch?v=_ChwaW7DyfI&feature=BF&list=ULCAN-gBtmttY&index=7
3. http://www.youtube.com/watch?v=P5xc9AAOZtM&feature=BF&list=ULCAN-gBtmttY&index=8
4. http://www.youtube.com/watch?v=hYoDS0qElDg&feature=BF&list=ULCAN-gBtmttY&index=9  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика