Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 15 лютого 2011 р.

Євроклуби Нового Роздолу розмірковуватимуть, яким чином об’єднатись та активізувати свою діяльність

22 лютого 2011 року в приміщенні СШ № 4 м. Новий Розділ відбудеться творча майстерня для представників міських Євроклубів.

За допомогою методу SWOT-аналізу, учасники майстерні спробують оцінити свої сильні та слабкі сторони, а також можливості та загрози у створенні спільної мережі Євроклубів міста.

Для участі в творчій мастертні запрошуються по два-три представники від навчальних закладів міста – учні 8-10 класів, які виявляють громадську активність, цікавляться питаннями євроінтеграції, є членами учнівського самоврядування, та опікун Євроклубу.

Учасники дискусії матимуть змогу обговорити питання активного функціонування Євроклубу в школі, обмінятися думками з питань необхідності залучення молоді до участі в європейських ініціативах, освітніх програмах, конкурсах, майстернях, впровадження громадянської освіти в навчально-виховний процес.

Творча майстерня відбудеться у приміщенні СШ І-ІІІ ступенів №4 за адресою: м. Новий Розділ, вул. Степана Бандери, 5, кабінет англійської мови (третій поверх). Початок о 15.00.

Контактна особа: Наявко Наталія Олександрівна, координатор (опікун) шкільного Євроклубу “Промінь Європи”, тел.: +38 (067) 45 83 755, е-пошта: nayavko@yandex.ru.Усі прес-анонси майстерень для Євроклубів з використанням SWOT-аналізу - за короткою адресою: http://goo.gl/HCmO8. Запрошуємо надсилайти власні анонси заходів Євроклубів на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика