Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

понеділок, 14 лютого 2011 р.

Творча майстерня для представників міських та районних Євроклубів відбудеться в Самборі

23 лютого 2011 року в приміщенні СШ №8 з поглибленим вивченням англійської мови м. Самбора відбудеться творча майстерня для представників міських та районних євроклубів.

За допомогою методу SWOT – аналізу, учасники майстерні матимуть змогу поспілкуватися про поширення досвіду активних євро клубів, про те, як поширити знання про євроклуби серед громади міста, ЗМІ, як сприяти їхній тіснішій співпраці і спілкуванню.

Учасники запропонованої дискусії матимуть змогу обговорити питання активного функціонування євроклубу в їхній школі, обмінятися думками з питань необхідності активнішого залучення молоді до участі в європейських ініціативах, освітніх програмах, конкурсах, майстернях, впровадження громадянської освіти в навчально-виховний процес.

Запрошуються по два-три представника від кожного євроклубу, котрі виявляють громадську активність, цікавляться питаннями євроінтеграції та опікун шкільного Євроклубу. Творча майстерня відбудеться в приміщенні СШ № 8 за адресою: вул. Січових Стрільців, 18, м. Самбір, кабінет № 5 ( перший поверх).

* * *

Початок  о 14.30. Реєстрація та отримання допоміжних матеріалів у координатора та опікуна шкільного євроклубу “LIFE”  Тетяни Гринкевич, е-пошта: hrynkevych@mail.ru, тел.: +38 (067) 740 11 96, та представників Євроклубу.Усі прес-анонси майстерень для Євроклубів з використанням SWOT-аналізу - за короткою адресою: http://goo.gl/HCmO8. Запрошуємо надсилайти власні анонси заходів Євроклубів на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика