Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 4 лютого 2011 р.

Увага: Конкурс на участь в початковій майстерні проекту

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує діючі українські Євроклуби, а також загальноосвітні навчальні заклади, що мають новостворені Євроклуби, або тільки створюють їх, до участі в цьогорічному проекті.

Проект буде складатись із початкової майстерні, учасники якої (по двоє представників від одного Євроклубу – керівник/опікун + учасник) візьмуть участь в рольовій грі на тему європейської молодіжної політики; серії локальних майстерень / тренінгів, що проводитимуть самі Євроклуби; а також у підсумковому літньому таборі. Крім того, буде оновлюватись база даних Євроклубів, видаватись електронний вісник, проводитись онлайн-конкурси.

Переваги від участі в проекті:

n     для діючих Євроклубів – основною перевагою буде можливість передачі набутого ними (в тому числі, шляхом участі в попередніх проектах Представництва ЄС та реалізації власних проектів) кращого досвіду, добрих практик навчальним закладам, які збираються створити Євроклуби, та створення локальних мереж партнерів для реалізації власних ініціатив.
n     для загальноосвітніх шкіл, що мають новостворені Євроклуби (такі, що не брали участь в попередніх проектах Представництва ЄС), або тільки створюють Євроклуби: можливість засвоєння кращого досвіду і добрих практик, набутих іншими школами, що мають успішні активно діючі Євроклуби; підвищення кваліфікації педагогів у сфері неформальної освіти, інтерактивних методів викладання та з питань європейських студій. За підсумками проекту ваш Євроклуб стане повноцінним учасником мережі, буде спроможний брати участь та ініціювати власні проекти, залучати фінансування.

Конкурсний відбір:

Залучення до участі в проекті відбуватиметься за конкурсом та відповідно до критеріїв відбору. А саме, перевага буде надаватись: 1) новоствореним Євроклубам, які не отримали переваг від участі в попередніх проектах Представництва, і які в змозі чітко показати необхідність у зміцненні їх організаційного потенціалу через участь в проекті; 2) активним Євроклубам, які чітко обгрунтують необхідність своєї участі у проекті та і виступатимуть в якості мультиплікаторів знань, що будуть отримані впродовж проекту.

В рамках конкурсу запрошуємо зацікавлені Євроклуби організувати та провести власними силами у лютому 2011 року творчі майстерні з використанням методу SWOT-аналізу, на тему: “Яким чином ми можемо поширити досвід Євроклубу на інші школи?” (для діючих Євроклубів), або “Як ми можемо розвинути Євроклуб у своїй школі?” (для тих, що створюються, або не активні).

Подання документів на конкурс складається з двох етапів:

1)   Прес-анонс творчої майстерні, із зазначенням місця, часу та контактів відповідальної особи. Анонс бажано надіслати за декілька днів до запланованої майстерні, аби на неї змогли потрапити представники сусідніх шкіл, засобів масової інформації та місцевої влади.
2)   Звіт про творчу майстерню, що включатиме:
n     Прес-реліз – короткий описовий звіт про подію, із зазначенням організаторів та учасників, перебігу та результатів майстерні, відгуками учасників, контактів;
n     Аналітичний звіт (короткий підсумковий документ з таблицею SWOT-аналізу і зазначенням подальших кроків Євроклубу щодо реалізації розробленої стратегії);
n     Фото-звіт (можна також із відео). Фотографії з проведеного заходу мають бути розміщені у веб-альбомі (наприклад, Picasa), і надіслані тільки посилання (URL).

Увага! До звіту про майстерню обов'язково має бути доданий мотиваційний лист (не більше 500 слів), де мають бути зазначені контакти двох осіб, що пропонуються в якості учасників проекту, їх внесок та мотивація до участі в проекті. В мотивацйному листі необхідно відповісти на наступні запитання: які переваги від участі в проекті для Вашого Євроклубу? Яким чином Ви передаватимете знання і навички колегам та іншим євроклубам?

Прес-анонси про заплановані вами творчі SWOT-майстерні запрошуємо надсилати завчасно, але бажано – не пізніше 15.02.2011 року.

Звіти про творчі майстерні та мотиваційні листи мають бути надіслані не пізніше 1 березня 2011 року.
 
Е‑пошта: euroclub.org.ua@gmail.com.
 
Набір інструментів для проведення творчих майстерень, SWOT-аналізу, підготовки прес-анонсів, релізів, мотиваційних листів доступний на блозі “Євроклуби в Україні”: ukraineuroclubs.blogspot.com в розділах: Набір інструментівта Європейський рік 2011. На блозі також доступна база даних та мапа Євроклубів, завдяки якій Ви можете знайти найближчий Євроклуб – і запросити до співпраці.
 
Більш детальна інформація про проект доступна на сайті Представництва Європейського Союзу в Україні.

* * *                

Із запитаннями та пропозиціями щодо реалізації проекту "Підтримка Євроклубів в Україні у 2011 році" запрошуємо звертатись до Сергія Штукаріна, координатора проекту, тел.: +38 (050) 917 26 11, або Анни Ковбасюк, асистентки проекту, тел.: +38 (099) 031 41 49, е-пошта: euroclub.org.ua@gmail.com. За додатковою інформацією можна також звертатись до Ольги Максименко, координатора програм преси та інформації у Представництві ЄС в Україні, тел.: +38 (044) 390 80 10, е-пошта: delegation-ukraine-press@ext.ec.europa.eu.

1 коментар:

  1. Щиро запрошуємо всі Євроклуби - особливо ті, що до цього моменту не були надто активні - залучатись до проекту, знаходити партнерів та проводити власні заходи.

    В разі виникнення питань чи необхідності отримання додаткових консультацій - прошу не вагатись та звертатись до мене, або до Анни Ковбасюк (Десятової).

    З повагою, Сергій Штукарін.

    П.С. Мотиваційний лист, про який йдеться в оголошенні, є аналогічним супровідному листу, рекомендації щодо написання якого були розміщені на блозі http://ukraineuroclubs.blogspot.com/2011/01/blog-post_1255.html.

    ВідповістиВидалити

Яндекс.Метрика