Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 17 лютого 2011 р.

SWOT-майстерня в Києві доведе, що Євроклуб на підприємстві - це реально!

23 лютого 2011 року о 18.00 у приміщенні за адресою вул. Академіка Вільямса, 4 відбудеться зустріч на тему "Як створити Євроклуб на підприємстві?"

Організатором заходу виступає науковий центр "Верітас" при ТОВ "Вікторія Верітас" і це стане першим засіданням Євроклубу на підприємстві.

Використовуючи метод SWOT-аналізу, учасники зустрічі обговорюватимуть можливість та особливості створення євроклубів компаніями та громадськими організаціями.

Потребу в організації євроклубу на базі підприємства зумовлено тим, що в нашій державі склалася така ситуація в науковій сфері, коли треба діяти рішуче та впевнено. Чимало молодих і талановитих учених не мають змоги цілковито присвятити себе розвиткові науки, оскільки не відчувають підтримки з боку держави. Саме тому корисно вивчати та використовувати досвід Європейського Союзу у сфері молодіжної політики, зокрема щодо ставлення до молодих учених. Науковий центр "Верітас" уже керується у своїй діяльності принципами талант-менеджменту та вважає за доцільне всіляко сприяти науковій молоді й заохочувати її інтерес до інновацій у найрізноманітніших галузях.
 
Узяти участь у першому засіданні євроклубу запрошуються всі, кого цікавить досвід Європейського Союзу стосовно провадження ефективної молодіжної політики й підтримки молодих учених.

По детальнішу інформацію та з питань реєстрації учасників зустрічі звертайтеся до Коваленко Олени, тел. (067) 705-28-78, e-пошта: o.kovalenko@istyna.kiev.ua.Усі прес-анонси майстерень для Євроклубів з використанням SWOT-аналізу - за короткою адресою: http://goo.gl/HCmO8. Запрошуємо надсилайти власні анонси заходів Євроклубів на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика