Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 18 лютого 2011 р.

Вдруге на Кіровоградщині пройде SWOT-майстерня

Рада євроклубів Кіровоградщини Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості запрошує  21 лютого 2011 року представників навчальних закладів Кіровограда до Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості на творчу майстерню"Як ми можемо розвинути євроклуб у своїй школі?" 

Використовуючи метод SWOT – аналізу, учасники майстерні обговорюватимуть плани розвитку своїх євроклубів, зокрема можливості розвитку активної діяльності молоді у житті громади; участь у обласному проекті "Європа без кордонів"; проведення конкурсів, присвячених питанням, що пов’язані з Європейським Союзом, а також поспілкуються з приводу створення євроклубів у своїх навчальних закладах.

Учасники запропонованої дискусії будуть мати можливість визначитися з питанням створення та активного функціонування євроклубів у своїх навчальних закладах, обмінятись думками з питань необхідності залучення молоді до освітніх програм, впровадження позитивного досвіду з питань розвитку волонтерського руху серед учнівської молоді, впровадження європейської освіти в навчальних закладах Кіровоградщини. Практичну допомогу учасникам дискусії нададуть члени Ради Євроклубів Кіровоградщини.

До участі у майстерні запрошуються:
1. по три представника і координатор, вже існуючих євроклубів нашого міста;
2. по три представника від 9 – 10 класів навчальних закладів, які займаються активною громадською діяльністю, цікавляться питаннями євроінтеграції та педагогічний представник, який у майбутньому буде опікуватися новоствореним Євроклубом.

Творча майстерня відбудеться 21.02.2011 в ауд. № 302 Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості за адресою: м. Кірвоград, вул. Калініа, 36. Початок о 16.00.

* * *

Реєстрація та додаткова інформація – у  голови ради євроклубів Кіровоградщини Арутюнян Олени за тел.:+38 (050) 1725751 або за електронною адресою: arualena@yandex.ru.Усі прес-анонси майстерень для Євроклубів з використанням SWOT-аналізу - за короткою адресою: http://goo.gl/HCmO8. Запрошуємо надсилайти власні анонси заходів Євроклубів на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика