Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 15 січня 2011 р.

"LIFE" святкує 4-у річницю з Дня народження

"Євроклуб - це найяскравіші спогади мого навчання в школі...."

На свій четвертий День народження зійшлися ( і з’їхалися здалека) в СШ№8 м.Самбора як сьогоднішні учні, так і випускники євроклубу «LIFE» 2008-2009рр. Євроклубівців зустріла чудово святково прибрана, з новорічними ілюмінаціями школа, яка до невпізнання змінилася за останні роки, про що з приємністю відзначали випускники.

Святкування почалося з екскурсії школою, до кутка євроклубу, всі згадували, як усе починалося, адже саме випускники 2008р. були першими євроклубівцями, які в 2006р. здійснювали перші, такі важливі кроки в створенні першого у м. Самборі євроклубу, придумували ім’я, гасло, форму, складали план і самі ж втілювали його в життя, з теплотою згадували свою участь в роботі клубу, конкурси, акції в школі, свою активність в проведенні першого круглого столу, опитування, незабутні поїздки (а було їх немало і Україною і Європою). Згадували і про передачу своїх повноважень наступним євроклубівцям, тепер також уже випускникам, які знайшли час приїхати на свій День народження, незважаючи на пари, сесію. Вони також згадували своє життя в "LIFE", незабутні зустрічі, нагороди, конкурси, виграні гранти, форуми та поїздки, тренінги в різних містах України, нових друзів.

Мають що згадати і сьогоднішні євроклубівці . Вони розповіли про теперішні будні євроклубу, акції та тренінги, поїздки та плани.

Не всі змогли прибути на це свято, але кожен пам’ятав і привітав нас з нашим спільним Днем народження, адже саме в цей день католицького Різдва 2006 р. був створений наш євроклуб. Євроклубівці зібралися за святковим столом, як одна дружна сім’я – було тут і задування свічки з цифрою 4 на торті, і колядки та пісні під акомпанемент гітари, які чудово виконували учні, і смакування цукерок та фруктів, щиро приготовлених сьогоднішніми учнями, і подарунки з тортом від наших випускників, усе, як на справжньому Дні народженні – ось тільки іменинників стає більше і більше, а ми їм завжди раді.

Автор:  Тетяна Гринкевич, е-пошта: hrynkevych@mail.ru

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика