Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 20 січня 2011 р.

Координатори шкільних Євроклубів Кременчука обговорили співпрацю

19 січня координатори 11 шкільних Євроклубів Кременчука провели першу зустріч з метою розвитку мережевої співпраці, а також напрацювання формату проведення Днів Європи у Кременчуці.
 
Серед учасників були як досвідчені координатори, так і керівники новостворених клубів. Зустріч проведена у форматі "Минуле – сучасне – майбутнє", тобто, учасники поділилися здобутками, задекларували актуальні види роботи Євроклубів та обговорили перспективи наступних справ.

Неформальна атмосфера сприяла активному включенню учителів у обговорення напрацьованого досвіду діяльності Євроклубів у школах. Здебільшого це були поїздки до посольств різних країн у Києві та проведення конкурсів. Завдяки «карті мрій» були запропоновані кільканадцять можливих акцій, проектів і напрямків розвитку шкільних євроклубів. Ідеї стосувалися переважно організації змістовного дозвілля, проведення проєвропейських акцій та налагодження контактів з європейськими школами-партнерами.

Під час зустрічі координатор Євроклубу ЗОШ № 9 Тетяна Доскач запропонувала створити неформальне об’єднання координаторів Євроклубів Кременчука, аби оперативно отримувати інформацію, ефективніше здійснювати реалізацію власних проектів, будувати партнерство та представляти інтереси на всеукраїнському рівні. Учасники творчої зустрічі обговорили наявний потенціал для співпраці та проведення Днів Європи.

У результаті зустрічі було ініційовано створення 3-х творчих груп для проведення конкурсу фотографій, Євроквесту та параду Європейських клубів з нагоди Днів Європи 2011 року. Також учасники домовилися про проведення наступної зустрічі на базі Європейського клубу Кременчуцького національного університету ім. М. Остроградського на початку лютого, де розробимо конкретні заходи та приєднаємося до всеукраїнських проектів. Сподіваємося, що зустрічі творчої групи стануть регулярними, а спільна робота стане початком реальної співпраці та розвитку Євроклубів Кременчука.

1 коментар:

Яндекс.Метрика