Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

середа, 5 січня 2011 р.

Інтерактивна мапа Євроклубів

Світ перейшов у нове десятиліття 21 сторіччя! Українська мережа Євроклубів намагається не відставати від прогресу і покращувати використання нових технологій в своїй діяльності. З цією метою щойно створена гугл-мапа для Євроклубів!

Поки вона знаходиться в режимі наповнення - доступ до неї мають Євроклуби, що отримали запрошення вказати свої відомості через розсилку. Якщо Ви представляєте Євроклуб, або ресурсний центр для Євроклубів (наприклад, ЦЄІ), напишіть на euroclub.org.ua@gmail.com - Вам буде надано доступ!

На цій мапі вперше будуть зібрані в наочному вигляді відомості про Євроклуби України. Навчальні заклади, що мають бажання приєднатись до мережі Євроклубів, зможуть знайти найближчий клуб чи ресурсний центр для отримання консультацій, усі зможуть знайти партнерів для проектів.

Поки є час на святах і канікулах, запрошуємо вказати Ваш Євроклуб на інтерактивній мапі - зазначити назву Євроклубу, навчальний заклад, ім'я контактної особи, телефон, е-пошту тощо. Так ми зможемо по-новому побачити нашу країну! :)

2 коментарі:

  1. Щиро дякую тим, хто оперативно відгукнувся і вже вніс дані про свій Євроклуб на мапу! Запрошую інші Євроклуби не відставати! Прохання бути обережним і не видаляти важливу інформацію, а також дані, що внесли інші! Якщо будуть питання - пишіть на euroclub.org.ua@gmail.com! Веселого Різдва!

    ВідповістиВидалити
  2. одразу додала інформацію до мапи, дякую!

    ВідповістиВидалити

Яндекс.Метрика