Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 25 грудня 2010 р.

Лист від депутата Європарламенту

На адресу Української мережі Євроклубів надійшов лист від депутата Європарламенту з Польщі.

Пропонуємо лист Вашій увазі, натомість не зовсім зрозуміло, де тут самопіар, а де-реальне бажання співпрацювати з українською проєвропейською молоддю.

Шановні пані та панове,


Я – польський євродепутат із Європейської народної партії, і протягом багатьох років моєї політичної діяльності польсько-українські стосунки були об’єктом моєї особливої уваги. Сьогодні я хочу запропонувати початок нового етапу в наших взаємних стосунках.

Попередній рік у Європейському Парламенті минув під знаком напруженої праці. Ми мали багато зустрічей і суперечок, пов’язаних із боротьбою Європи зі світовою кризою, ми розмірковували над багатьма проблемами, що стосуються усієї Європи.Але для мене найскладніші «бої», які я вів у минулому році, були пов’язані власне з Україною.


Протягом чотирьох наступних тижнів, до 20 січня 2011, буду чекати на ваші думки з теми: "Як зміниться наше життя після запровадження безвізового режиму?"


Лист від кожного з вас наближує Україну до щасливого моменту вступу до Євросоюзу. Ваші думки будуть переказані Жозе Мануелю Баррозо, голові Європейської Комісії, а також моєму співвітчизникові Єжи Бузеку, котрий обіймає посаду голови Європейського Парламенту.


Запрошую також до ширшої співпраці у рамах оголошеного мною проекту "Європейський вибір України" і до відвідування моєї Інтернет-сторінки – www.pawelzalewski.eu/ua, де ви знайдете мої публікації на теми взаємних польсько-українських та українсько-євросоюзних стосунків.
 
З повагою,


Павел Залевскі

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика