Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 21 грудня 2010 р.

У Самборі очі сяяли від щастя

Щорічна акція, організована членами Євроклубу "LIFE" разом з президентом шкільного парламенту та проведена в СШ №8 м. Самбора під гаслом "Твори добро", цього року була наймасштабнішою, так як до неї долучилося багато учнів, їхніх батьків, вчителів.

Протягом двох тижнів учні приносили добротний одяг, іграшки, книжки, канцтовари, взуття. Після ярмарку, проведеного серед учнів 1-11 класів, вдалося зібрати біля 500 гривень, і саме за ці гроші було закуплено фрукти, печиво, цукерки для подарункових наборів для 20 дітей, серед яких діти-інваліди та діти-сироти.

  
Скептики скажуть, що двадцять дітей-це не так уже й багато, тому запрошуємо їх приєднатися до акції - творити добро можна і після 19 грудня, протягом усього циклу зимових свят, а справжнє задоволення від дитячої радості при отриманні ваших подарунків ми точно гарантуємо!

Наші учні не хотіли закінчувати свою участь у цій справі – незважаючи на морозну погоду 13-16 грудня їхні очі сяяли від радості, щастя, адже вони зробили дуже корисну справу – принесли в домівки тих, хто не завжди має змогу навіть поговорити з друзями, погуляти чи просто розповісти про себе. Учні принесли хороший настрій, радісний сміх, ігри чи пісні у їхні домівки,  їхні серця зігрівала любов до ближніх – таких же учнів, тільки неповносправних чи обділених батьківським теплом учнів із сиротинця.

Ми щиро бажаєм усім здоров’я, щасливого року попереду, а нашим друзям з сиротинця – знайти справжню родину, адже Олежик, Степан, Тарас, Юра, Максим, Андрій і наша улюблениця, розумничка Юлічка та інші учні так прагнуть мати своїх тата і маму.


Автор:  Тетяна Гринкевич, е-пошта: hrynkevych@mail.ru

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика