Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 10 грудня 2010 р.

У Хмельницькому завершилась акція "Ода толерантності"

У Хмельницькому  з 8.11 по 30.11 була проведена акція «Ода толерантності».

До акції  приєдналися євроклуби Вінницької області, школа ЮНЕСКО м. Житомир, учні та вчителі школи № 2  з  Росії   (м. Новосибірськ) , а також студенти з Польщі, особлива подяка Мареку Каміонка. 

Ода написана 4 мовами: українською, англійською, польською та російською. Разом всі  висловили свою думку  про мирне співіснування, розуміння та прийняття один одного. Це як один голос багатьох людей, як одна мелодія багатозвучної симфонії.  Дякуємо всім учасникам за співпрацю!

 Створена спільними зусиллями  «Ода толерантності» друкуватиметься  у засобах масової інформації  України (м. Хмельницький),  Польщі (м. Краків), а також  інформація про проведення акції буде висвітлена у європейському бюлетені  проекту People To People International .

«Ода Толерантності»  урочисто озвучена  на заході, присвяченому Дню толерантності у гімназії № 2.  На заході були присутні  представники національних меншин Хмельниччини (єврейського  обласного  фонду «Хесед Бешт», обласного центру «Конгрес Азербайджанців») та заступник  директора з міжнародних зв’язків Варшавського Університету Економіки та Інформатики  Селім  Озкано. Гості вітали дітей з Днем толерантності, ділились цікавим  для навчання наших учнів досвідом,  проводили тренінгові вправи та вікторини. Діти разом із гостями піднімали проблемне питання взаєморозуміння, подолання стереотипів  та ін.

На заході були представлені відеозаписи танцювального та співочого мистецтва талановитих дітей різних країн, а також презентовано  власно створену  «Стрічку миру». 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика