Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

пʼятниця, 24 грудня 2010 р.

Європа 2020 року - арена великих протистоянь і консенсусів

Студенти Донецького національного університету відтворили Європу 2020 року під час пілотування нової симуляційної гри. 

Симуляції передувала власна підготовка учасників - частини слухачів спецкурсу "Майбутні конфлікти в Європі" (4-й курс спеціальності "Міжнародні відносини"), а також спільна вправа з прогнозування майбутнього Європи.


Вправою "на розігрів" було творче завдання відтворити мапу Європи-2020. Цікаво, що в одній з міні-груп на місці Румунії виявилась Фінляндія (але, вони потім це пояснили помилкою:)

Під час пілотної гри були розіграні дві кризові ситуації - навколо Кіпру та країни Басків. Часами, учасників ледь не приходилось рознімати - настільки запеклими були дискусії і боротьба між сторонами майбутніх конфліктів.

Нащастя, все закінчилось мирно, були досягнуті компроміси, про що було оголошено світовій громадськості. За участь в грі найбільш активні студенти отримали призи - статуетку "Маннекен піс" з Брюселю, книгу екс-президента Литви, мапу Європи з Представництва ЄС в Україні, а брошури про навчання в США отримали всі - в якості заохочувального призу.

Курс був розроблений в рамках проекту "Регіональний семінар з вдосконалення викладання", сайт проекту: www.stefanwolff.com/reset

Фотоматеріали: http://goo.gl/1w4GF

Сайт спецкурсу: http://goo.gl/m4WAa

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика