Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 27 листопада 2010 р.

Історії успіху: Євроклуб "Євродія" КЗ "Загальноосвітньої школи інтернат" Високопільська гімназія" Херсонської обласної ради

"Моя любов до Вітчизни не примушує мене заплющувати очі на досягнення іноземців. Навпаки, чим більше я люблю Вітчизну, тим більше намагаюсь збагатити мою країну скарбами, здобутими не з її надр". Так сказав Вольтер, і ми не можемо не погодитися з цією думкою.
 
Як і на прапорі ЄС -  у нас 12 зірочок, це символ завершеності та досконалості, пелюстки зафарбовані у кольори, що найчастіше зустрічаються на прапорах України та Європейського Союзу.
Робота клубу охоплює різноманітні сфери суспільної діяльності і спрямована на набуття гуманістичних європейських цінностей та формування почуття європейської єдності. Основними напрямками роботи є:
  • Волонтерська робота.
  • Пізнавально – розважальні програми для вихованців дитячого садку та збір коштів для хворих дітей.
  • Громадсько – активна.

Реалізація проекту"Дні Європи у твоєму селищі" у рамках якого було залучено кошти донорських організацій на проведення заходів у гімназії та школах району на євроінтеграційну тематику: тренінги, семінари, інтелектуальні ігри, конкурси тощо.

Влітку 2009 року 12 євроклубівців відпочивали у наметовому таборі "Горицвіт" на схилах Горганських вершин у Карпатах. "Єврокарпати" були проведені з користю, тому що були налагоджені стосунки з Європейськими клубами Луганська та Рівного.

З ініціативи Євроклубу Високопільська гімназія у складі 10 навчальних закладів області включена у проект "Громадсько-активна школа". Ми ініціювали створення районної мережі євро клубів за сприяння владних структур району. Це питання знайшло своє відображення в районній програмі "Молодь Херсонщини".

Євроклуб у 2010 році став членом Всеукраїнської Спілки Євроклубів України та пройшов конкурсний відбір у проект підтримки мережі Євроклубів України. У рамках цього проекту відвідали семінар – тренінг, розробили два проекти, один з яких реалізували у цьому році.

Проект залучення сільської молоді до громадсько – активної роботи стартував на початку травня 2010 року. В рамках проекту 22 травня 2010 року 15 євроклубівців святкували День Європи у місті Херсоні. Головна ідея заходу – це можливість популяризації загального європейського культурного надбання серед херсонців та жителів області незалежно від віку. Гімназисти відвідали Центр Європейської інформації, що знаходиться у приміщенні обласної бібліотеки ім. О.Гончара.

Проведено круглий стіл спільно з представниками соціальних служб району щодо молодіжного безробіття та протидії торгівлі людьми.

У червні на День молоді випускники – євроклубівці, активісти та члени ШЄК спланували АРТ – відпочинок перед святковим концертом до Дня молоді. Було проведено вікторини, конкурси, євро майстерня, флеш моб, боді арт.

У липні у місті Херсоні було представлено концепцію проекту "Дослідження історії колишньої німецької колонії Кронау (Високопілля), оформлення експозицій краєзнавчого музею та реконструкція приміщення під музей історії Кронау (Високопілля)".

У серпні активісти ШЄК презентували Євроклуб на засіданні круглого столу представників місцевого та учнівського самоврядування району та сесії районної ради.

Ми маємо велике коло спільних інтересів. Ми команда наполегливих і цілеспрямованих хлопців та дівчат, які розуміють.

Нам так не хочеться стояти на колінах.
Ми знімемо з повік тягар, що бачить не дає,
І зрозуміє кожен з нас призначення своє,
І роль свою в Європі ти збагнемо.
Щоб гордо серед всіх народів і світів
Із гідністю могла б стояти Україна!
Дванадцять зірок мерехтять
У небі голубому.
Вони указують нам шлях
До єдності й любові.
І скаже кожен всім іспанець,
Українець, поляк чи ірландець:
Європа – наш великий дім!
Європа – наш – найкращий дім!
Європа – це наш спільний дім!
І ми господарі у нім!
Координатор: вчитель географії та економіки Оксана Миколаївна Кравець О.М.
  

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика