Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 18 листопада 2010 р.

Чи співпрацюють Євроклуби з колишніми учасниками?

Вже давно замислювався, а чи залучають Євроклуби своїх колишніх учасників, що вже випустились зі школи - до спілкування з новими поколіннями Євроклубівців, підтримки шкільних проєвропейських проектів тощо?

Гадаю, це може стати одним з пріоритетів роботи Євроклубів, оскільки вони самі є лише дверима, куди наші учасники входять, але виходячи - у більшості випадків - не повертаються (таке життя). Хоча тут є, як раз сенс повернутись і розповісти - що там, за дверима. :)
ІНВЕСТИЦІЇ В ОСВІТУ – ШЛЯХ ДО ПОДОЛАННЯ БІДНОСТІ
Сьогодні отримав лист подяки від Джорджа Сороса – за внесок до стипендіального фонду випускників Центральноєвропейського університету, в рамках кампанії Виклик-80 (в честь дня народження Сороса).
Цей лист викликав думку про важливість навіть незначної допомоги – якщо вона йде на освіту, підтримку молоді. На стипендію випускників ЦЄУ претендують студенти, що вступили до ЦЄУ, однак, не можуть покрити витрати на навчання. Вони мають продемонструвати не тільки академічні успіхи, але й відданість громаді, досвід волонтерства, участі в діяльності студентського самоврядування, громадських організацій.
Українські університети, нажаль, практично не співпрацюють з випускниками. Але як раз в нашому суспільстві, де освіта може коштувати дорожче західної, є потреба в подібних стипендіях – оскільки вони є не тільки власне коштами, але й символом взаємодопомоги, наслідування добрих прикладів, вартості освіти.
Оригінал посту розміщено тут: http://ey2010ukraine.wordpress.com/2010/11/17/education/

1 коментар:

  1. Наш євроклуб "LIFE" не лише тісно співпрацює з нашими першими і рідними першопрохідцями, ми раді бачити їх на всіх наших заходах, ми отримуємо від них привітання, вони допомагають нам створювати фільми, вчать нових учасників, цікавляться нашим життям. Це наша родина. Саме тому сьогоднішні євроклубівці працюють над створенням сімейного євроклубівського дерева, де будемо ми всі-наша родина, якій скоро виповниться 4!!!!

    ВідповістиВидалити

Яндекс.Метрика