Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

вівторок, 23 листопада 2010 р.

У грі з державотворення об'єдналась Гродівська школа

До участі у грі "Не дай державі занепасти" євроклубівці Гродівської школи на Донеччині запросили учнів 9-11 класів, повідомили умови гри, відчули цікавість.

На початку гри учасники створили єдиний народ, потім запропонували об'єднатись у групи за мовною, етнічною ознаками. Утворили три держави (дві змішані, одна – десятикласники). Назвали держави: Анамовія, New peoples, Rescent.

За дверима аудиторії, де проходила гра зібрався гурт зацікавлених учнів 6-7 класів. Модератор вирішив дозволити молодшим школярам зайти до кімнати. Реакція жителів країн була дуже несподіваною. Вони кинулись агітувати 6-класників включитись в гру. В результаті одна з команд мала дуже різноманітне населення за віком.

Поділ території на карті викликав великий інтерес. Одна з команд зуміла захопити дуже велику територію і своїми кордонами перетнула межі сусідніх "етносів". Довелось проводити переговори і молодші громадяни виграли територіальний спір.

Облаштування територій, визначення столиць та напрямків діяльності громад пройшов успішно. Значною перепоною на шляху проживання громадян виявились проблеми природних катаклізмів та розробка енергозберігаючих технологій. Успішно розв'язувати проблеми народи допомагали один одному, і не лише словами, а конструювали різні механізми, розробляли теорії порятунку. В кінці гри прийшли до висновку, що вижити на Землі і на новій планеті буде значно легше, коли буде порозуміння і толерантність між народами.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика