Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

четвер, 4 листопада 2010 р.

Історії успіху Євроклубів

В Києві завершився Міжнародний семінар "Молодь та активнє європейське громадянство", в якому взяли участь ряд Євроклубів, обговорювалась цікава для Євроклубів тематика. 
 
Організаторами були: "Агенція розвитку освітньої політики" та Міжнародний Фонд "Відродження". Організатори запевняють, що протягом тижня всі презентації учасників семінару будуть розміщені на сайті інформаційно-ресурсного центру "Європейські студії" для вчителів та учнів http://www.euro.lecos.org. Там же Ви зможете знайти проект резолюції учасників семінару, до якого можна буде надіслати Ваші пропозиції.
 
Організатори також звернулись до учасників заходу надіслати в описовому вигляді "історії успіху" діяльності шкільних Євроклубів. За результатами семінару буде надруковано інформаційний бюлетень з рекомендаціями щодо вдосконалення та розвитку молодіжної політики у напрямку європейського виміру в освіті. Зарубіжні учасники також надішлють свої доповіді в розгорнутому вигляді - для представлення у виданнні не тільки українського, але і зарубіжного досвіду. Обсяг матеріалу має бути максимум 4 сторінки з трьома фотокартками. Термін подання матеріалу - 14 листопада 2010 року.
 
Користуючись цією нагодою, виглядає доцільним представити ширший досвід Євроклубів - не тільки тих, що брали участь в семінарі. Не-учасників семінару надсилати матеріали просимо на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com. Зібрану інформацію буде надіслано організаторам семінару, які залишають за собою право редагувати матеріали.
Яндекс.Метрика