Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 13 листопада 2010 р.

Євроклуб в Ясинуватій знають навіть водії таксі

Знав, що Євроклуб загальноосвітньої школи №6 м. Ясинувата знають далеко за межами України (тут, зокрема, відбувалась одна із зустрічей міжнародного проекту "Європа у валізі"), але не думав, що знають навіть водії таксі.
Повертався сьогодні з колегами з Київського Безпекового Форуму потягом Київ-Кисловодськ. Переваги - можна залишатись до кінця заходу (інші потяги в донецькому напрямку їдуть раніше), і можна з ранку виспатись (якщо не треба на роботу:).
Єдиний недолік - прибуває в Ясинувату, але це місто - поруч з Донецьком, добиратись не важко. Оскільки були втрьох, вирішили викликати таксі, добре - був номер місцевої служби, бо донецькі не викликались. І ось в місті кажу колегам - тут в одній з шкіл є потужний Євроклуб, координує Ольга Анатоліївна Безугла. Водій повертається і каже: "Я її знаю, вона класним керівником у мого сина була". Я запитую: "Він, напевно, був також у Євроклубі?" - "Здається, так!".

На стрічці новин на сайті школи можна більше дізнатись про діяльність Євроклубу

1 коментар:

  1. Спасибо за заметку. Очень приятно, что о евроклубе школы №6 города Ясиноватой знают и помнят! Мы продолжаем нашу деятельность и приглашаем к сотрудничеству евроклубы других учебных заведений!

    ВідповістиВидалити

Яндекс.Метрика