Youth Euroclubs Network на більшій мапі goo.gl/K1Ozo. Мапа Євроклубів в Україні тут: g.co/maps/epymv

субота, 23 жовтня 2010 р.

Конкурси та ідеї для конкурсів

У авторів ініціативи Європейського року 2010 в Україні виникла ідея оголосити міжнародний конкурс есе на тему бідності та соціальної ізоляції.
Базова ідея в тому, щоб в конкурсі брали участь молоді люди з міжнародним досвідом, які будуть подавати на конкурс свої есе, розміщені в блогосфері. Тема есе має стосуватись бідності та соціальної ізоляції, висвітлювати її треба в порівнянні проблем і підходів до їх вирішення у різних країнах. Джерелом для написання есе має бути власний досвід автора.


Запрошуємо виголошувати власні ідеї щодо теми та формату конкурсу есе тут: http://goo.gl/mod/oDzd Якщо у Вас немає акаунту Гугл, Ви можете зробити свій внесок, залишивши коментар тут: http://ey2010ukraine.wordpress.com/2010/10/22/brainstorm-2/#more-364. Або, напишіть нам на е-пошту: euroclub.org.ua@gmail.com.

Також, звертаємо Вашу увагу на те, що з 21 жовтня розпочався конкурс для школярів, що фінансується Європейським Союзом. Змагання Чи знаєш ти Європу? Допоможи Європі дізнатися про тебе! проводитиме Наше Радіо. Головною метою конкурсу є виявлення серед старшокласників з усіх куточків нашої країни креативних та активних, підготовлених, молодих європейців, які можуть заявити про себе й показати, що вони гідні європейського суспільства. Більш детальна інформація тут: http://www.euro-konkurs.org.ua/

Немає коментарів:

Дописати коментар

Яндекс.Метрика